Skip to main content

Dárková, firemní a svatební vína

Dárkové víno a dárkové poukazy - Hledáte vhodné dárky na Vánoce, narozeniny apod?

"Dárkové víno" je ideálním řešením. Dárková balení vína pro 6 lahví, dle Vašeho výběru jsou skvělá volba. Pokud si nejste jisti, jestli obdarovaný má radši bílé nebo červenésuchépolosuché či polosladké vínotak pro Vás máme dárkový poukaz na víno. Obdarovanému tímto dáváte možnost, aby si vybral víno dle svého přání z naší široké nabídky kvalitních moravských vín dle své libosti! Tímto dárkem určitě zabodujete a uděláte radost! Více na https://eshop.vinarstvizapletal.cz/.

45690664 1192537577563134 4130253255793967104 o

1000 zapletal eshop

 Víno jako dárek (dárková sada vín) potěší a určitě nezklame.

Firemní víno - Přemýšlíte o tom, jak poděkovat svým obchodním partnerům, zákazníkům nebo zaměstnancům za spolupráci?

Víno jako dárek potěší a určitě nezklame.

Rádi bychom Vám nabídli kvalitní vína k upoutání Vaší firmy, ať už se bude jednat o víno jako dar, nebo forma Vaší reklamy, víno na firemní akce, večírky, semináře apod.

Rádi Vám poradíme s výběrem vín, zpracujeme cenovou nabídku a nabídneme možnosti umístění loga nebo názvu Vaší společnosti na láhev vína.

Dle objemu můžeme nabídnout objemovou slevu, poptávky posílejte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

1 2

P1070512P1070524P1070514

 Víno jako dárek Vaše obchodní partnery nebo zákazníky potěší a určitě nezklame.

 

Svatební víno - Nevíte, jaké zvolit typ, barvu nebo odrůdu vína na svatební stůl?

Pomůžeme Vám vybrat vhodné víno na svatbu z široké nabídky bilých, růžových a červených moravských tichých vín nebo z jemně perlivých vín typu Frizzante

Z naší zkušenosti vycházíme, že na 100 svatebčanů počítejte s cca 50 lahvemi vína, v poměru 75% bílé a 25 červené víno. V případě, že společnost má kladnější vztah k vínu tak počítejte se 75 lahvemi. K přípitku se hodí jemně perlivé víno typu Frizzante. Zde počítejte s cca 1 lahví na cca 8 hostů.

Vyrobíme Vám originální svatební etiketu dle Vašeho návrhu, nebo Vám navrhneme etiketu, dle vzájemné specifikace. 

Také Vám nabízíme variantu dodat vína bet etiket, které si můžete zajistit a nalepit sami (svatební víno s vlastní etiketou).

Dle objemu můžeme nabídnout objemovou slevu, poptávky posílejte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Svatebni etiketa 1 Svatebni etiketa 2 Svatebni etiketa 3 Svatebni etiketa 4

Kvalitní moravské víno patří na každý svatební stůl, je vhodné také jako výslužka.